درباره رایان

آموزشگاه زبان رایان از سال 1389 با مجوز رسمی از سازمان آموزش و پرورش شهر تهران و با در اختیار داشتن اساتید تحصیلکرده، مجرب و متخصص در زمینه آموزش زبان  انگلیسی کودک و نوجوان و استفاده از متد استثنایی و استاندارد فونیکس در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان در رده سنی 4 تا 14 سال فعالیت می نماید.

این مرکز به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان می باشد که با استفاده از مدرن ترین شیوه ها و ابزار های آموزشی با ایجاد محیطی شاد و آرام سعی در یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی به زبان آموزان در پیش گرفته است.

با استفاده از متد فونیکس کودکان قادر خواهند بود اصطلاحات انگلیسی را به راحتی و با استفاده از تصاویر به خاطر سپرده و در هفت ترم یک ماهه خواندن، نوشتن و صحبت کردن را فرا گیرند.

این سیستم نوین کامل ترین متد آموزشی مطابق با استانداردهای بین المللی و سیستم  آموزشی مدارس انگلستان می باشد تا کودکان در کمترین زمان و به بهترین نحو زبان انگلیسی را فرا گیرند .

تحقیقات علمی و عملی انجام شده توسط مدیران آموزشی این آموزشگاه در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم نشان میدهد کودکان در سنین پایین قادر به یادگیری زبان دوم همانند زبان مادری خود می باشند. کودکان در سنین پایین به طرز شگفت انگیزی دارای استعداد یادگیری زبان دوم هستند و این در حالی است که یادگیری همان زبان برای بزرگسالان با مشکلات زیادی همراه است.

بسیاری از زبان شناسان و کارشناسان براین باورند که هر چه سن شروع آموختن زبان پاین تر باشد پیشرفت بیشتری در یادگیری و استفاده از آن حاصل خواهد شد. به این معنی که یادگیری زبان باعث می شود که روابط اجتماعی در کودکان تقویت گشته که در نتیجه آنها در ارتباطات اجتماعی خود با اعتماد بنفس بالاتری رفتار کنند. برخلاف باور برخی که یادگیری زبان دوم مشکلاتی را برای زبان اول خواهد داشت، این فرآیند سبب کمک به ساختارها و پیشرفت محسوسی در جمله بندی زبان آموزان خواهد شد.

کودکان تنها در محیطی شاد و همراه با بازی قادر به یادگیری زبان دوم در مدت زمان کوتاهی می باشند اما همین امر با کوشش زیاد توسط بزرگسالان در مدت زمان بیشتر و تلاش بی وقفه باز هم به طور کامل میسر نمی گردد لذا آموزشگاه زبان رایان برای بهبود راندمان خود علاو بر آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی دوره های آموزشی را به کمک بازی، شعر، فیلم، موسیقی، نقاشی، کاردستی، رنگ انگشنی، خمیر بازی و سایر ایزار های کمک آموزشی ارائه می نماید.

کودکان در پایان دوره فونیکس به راحتی قادر به مکالمه، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی میباشند و میتوانند در آزمونهای PET ،KETT ،Flyers ،Movers ،Starters و FCE جهت اخذ مدرک بین المللی از دانشگاه کمبریج شرکت نمایند.

cloud_1

آموزش زبان در خردسالی، گشودن هوشمندانه پنجره ای از فرصتهاست برای آینده کودکان

cloud_1