" فراگيری زبان جدید آغاز یک زندگی جدید است "

متن سربرگ خود را وارد کنید.

در کشورهای پیشرفته آموزشهای جمعی و رفتاری در سنین پائین یک عرف اجتماعی محسوب می گردد و دلیل اصلی سپردن کودک به مهدها و آموزشگاه های زبان کودکان، شاغل بودن والدین نمی باشد بلکه تأمین منافعی در کودکان است که تنها از سن 2 تا 6 سالگی دست یافتنی است و در تمام عمر مورد بهره برداری قرار می گیرد که در هیچ سنی قابل جبران نخواهد بود.

چه خوب است راه سختی را که ما برای آموزش زبان طی کردیم و نتیجه چندانی هم نگرفته ایم برای کودکانمان تکرار نشود.

تخصص ما آموزش زبان انگلیسی در محیط آموزشی شاد، بطور کاملا ناخودآگاه به کمک بازی، شعر، فیلم، موسیقی، نقاشی، کاردستی، رنگ انگشنی، خمیر بازی و سایر ابزار های کمک آموزشی با اجرای دوره های فشرده ویژه کودکان بصورت سمعی و بصری، نوشتاری، گفتاری، درک مطلب و مکالمه با متد نوین، کتب آموزشی جدید می باشد. کادر مجرب ما در هفت ترم یک ماهه خواندن، نوشتن و صحبت کردن را به کودکان شما می آموزد.

نکته حائز اهمیت دیگری که باعث موفقیت چشمگیر مدرسین آموزشگاه زبان رایان در علاقمند کردن کودکان به یادگیری زبان انگلیسی شده است، آموزش‌های روانشناسی کودک توسط مجرب ترین روانشناسان کودک به مربیان و مدرسان این مرکز می باشد.

همواره سعی بر آن شده تا مدرسین نه تنها در زبان و تدریس مهارت داشته باشند، بلکه تخصص لازم برای آموزش به کودکان و نوجوانان را نیز داشته باشند و به روحیات و روش های یادگیری منحصر به فرد این رده سنی آشنا باشند. کلاس هایی پرانرژی و لذت بخش، روش های تدریس همراه با سرودها، عکس ها، فیلم ها و بازی های آموزشی، موجب رشد علاقه و سطح آموزشی زبان آموزان در این رده سنی می شوند.

به عبارت دیگر، تمامی مدرسین کودکان که دراین مرکز مشغول به تدریس هستند دوره های آموزش روانشناسی کودک را گذرانده‌ و کاملا با شیوه های برخورد و رفتار با کودکان آگاه می باشند.

cloud_1

رایان، شاه کلیدی است در دست پدران و مادرانی که می خواهند آینده ای متفاوت را برای کودکانشان به ارمغان بیاورند

cloud_1